Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

19 yıl sonra komadan çıktı !!!

YazarMesaj
eFeLeY
(¯`·._BiNBaŞı_.·´¯)
(¯`·._BiNBaŞı_.·´¯)
eFeLeY

Erkek

19 yıl sonra komadan çıktı !!! Empty
MesajKonu: 19 yıl sonra komadan çıktı !!!   19 yıl sonra komadan çıktı !!! EmptyC.tesi Ağus. 25, 2007 10:12 am

Polonya’da kaza sonucu komaya giren demiryolu işçisi, 19 yıl sonra uyandı. Hayata dönen “Her şeyi duydum, her şeyi gördüm. Doktorlar bana bir-ki ay ömür biçmişti” diyen işçiyi en çok şaşırtan ise 19 yılda değişenler..
19 yıl sonra komadan çıktı !!! 64434
Polsat TV kanalının haberine göre, Jan Grzebski adlı işçiye 1988 yılında vagon çarptı. Darbe yüzünden beyninde tümör gelişen işçi, konuşamaz ve kıpırdayamaz hale geldi.

Aradan bunca yıl geçtikten sonra hayata dönen Grzebski, “Her şeyi duydum, her şeyi gördüm. Doktorlar bana bir-ki ay ömür biçmişti” diye konuştu.

Hayatını karısına borçlu olduğunu belirten demiryolu işçisi, “Benimle hep ilgilendi. Hayatımı o kurtardı” dedi.

Kaza olduğu sırada 4 çocuğu bulunan Grzebski’nin bugün 11 torunu var.

Grzebski komaya girdiğinde Polonya’da komünistler iktidardaydı ve ülkede kıtlık hükmünü icra ediyordu. Bugünse Polonya AB ve NATO üyesi...

Grzebski, kendisini en çok şaşırtan şeyin, herkesin cep telefonuyla dolaşması olduğunu söyledi, ama şunu söylemekten de geri kalmadı:

“Ama biliyorum ki, sızlanmaya hakkım yok...”

19 yıl sonra komadan çıktı !!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-