Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

D900 oyun program ve hatta ve hatta msn programı

YazarMesaj
eXeLaNCe
••¤THe.TuRKeY¤••
••¤THe.TuRKeY¤••
eXeLaNCe

Erkek
Nereden : benDe SEvdiĞİM İnSanıN YaNındaYım...
Meslek : LaB.TeK.
Lakap : Saglam GEVEZEymişim

D900 oyun program ve hatta ve hatta msn programı Empty
MesajKonu: D900 oyun program ve hatta ve hatta msn programı   D900 oyun program ve hatta ve hatta msn programı EmptyCuma Ağus. 24, 2007 4:37 am

Slm arkadaşlar şimdi teli d900 olanlar iiyi dinlesin şimdi ilk adıma geciyorum......

1.adım... Free Java, Symbian, Palm and PocketPC Software

burdan istediğiniz her programı bulabilirsiniz jar ve jad olarak tabi indireceksiniz zaten siz eğer jad ve jar ne derseniz onlar indireceğiniz programların altında yazıyor jar ve jad diye işte siz indirin her ikisinde ama bu indireceğiniz jar ve jad aynı klasorde olacak.....şimdi ikinci adıma geciyorum...

2.adım...
http://users.skynet.be/yozy/tutorial...kPPP234-en.exe
dan ''softick PPP'' indirin...

şimdi size verilen usb kablosunu bağlayın ve ''softick PPP'' yi calıştırın calıştırma anında size hata vericek es gecin onu kurma işleminde onunuze ''2'' secenek cıkacak sizler ''2'' seceneği secip devam edin...kurma işlemi bittikten sonra ''pc sağ alta ''softick PPP'' nin ablemi cıkacak onu tıklatın ve acın actıktan sonra ''bluooth/serial'' seceneğini tıklayın ve tıkladıktan sonra''/device/serial cmd_0 seceneği cıkması lazım onu tıklayın eğer bu secenek cıkmadıysa bi yerde yanlış yapmışsınızdır.neyse buraya kadar herşey doğruysa seceneği tıklayın ve tamam yapın yaptıktan sonra yine amblemin uzerine gidip bu sefer sağ tıklayıp uste activate et diyor activate et...yaptıktan sonra tekrar amblemin üzerine gil ve eğer ''1 device connected PPP is disabled''cıkmışsa buraya kadar herşey tamam ve sorunsuz şimdi ''3''adıma gecelim...

3.adım...
http://users.skynet.be/yozy/tutorial...s/Uploader.exe

burdanda uploaderi indiriyoruz ve calıştırıyoruz calıştırdıktan sonra ''ADD'' tıklayın ve indirdiğiniz programı uploadere yukleyin şimdi bunu yaptıktan sonra kılavyeyi ve mausu bırakıp teli elinize alın....şimdi ''4''adıma gecelim...

4.adım...#*5737425# tıklayın

tıkladıktan sonra onunuze java serisi cıkacak

burda ilk seceneği secin ''PPP UP'' yi secin
sectiğinizde önunuze ''2''secenek cıkacak ''Bluetooth''ve''USB''seceneği siz ''USB''yi secin..
sectikten sonra ''serial yukleme değilde''........''RUN TCK''secin bazı arkadaşlar serial diyor ama kesine ve kesin olmaz eğer bana inanmıyorsanız deneyin ama buyuk ihtimal teliniz kendini resetliyecek neyse konun dışına cıkmayalım ewet heerşey bu kadar umarım yukleye bilmişsinizdir...sorularınız için bana msn adresimden ulaşa bilirsiniz....
http://www.geveze.tk

D900 oyun program ve hatta ve hatta msn programı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Samsung D900/D600 KARTSIZ KULAN